TEDEN OTROKA (2. 10. – 8. 10. 2023)

Mesec oktober smo pričeli z aktivnostmi v tednu otroka. V dopoldanskem času smo se preizkusili v športnem poligonu, si spekli vaflje, ustvarjali, si naredili kino ter obiskali Zvočno sfero.

EVAKUACIJA IN OBISK GASILCEV

Skupaj z OŠ smo izvedli evakuacijo. Obiskali so nas gasilci. Predstavili smo nam gasilski avto in njihovo opremo.

CICIOLIMPIJADA

V torek, 10. 10. 2023, smo se na stadionu Dobrava udeležili Ciciolimpijade. Preizkusili smo se v petih športnih aktivnostih. Po uspešno opravljenih nalogah smo prejeli pokal.

CICIBANOVA JESEN

Izvedli smo Cicibanovo jesen. Tokrat smo v vrtec povabili naše dedke in babice. V dopoldanskem času smo se družili ob glasbi, peki kostanjev, ličkanju in luščenju koruze, urejanju visokih gred in izrezovanju buč.

DRAMATIZACIJA RAZBITA BUČA

Mesec oktober smo zaključili z dramatizacijo Razbita buča. Pripravili smo si tudi bučno juho, ki smo jo z veseljem poskusili.