Juhu počitnice so tu!
Kakor vsako poletje, smo tudi letos bivali v enoti vrtca Loče. Otroci in vzgojiteljice so nas kot vsako leto tudi tokrat zelo lepo sprejeli. Igralnico smo si delili z prijatelji iz enote Zbelovo. In tudi tokrat je bilo nadvse lepo. Polno čudovitih trenutkov, nasmehov, dogodivščin in besed. Ker so letos igrala zaprta se na to nismo ozirali. Raziskovali smo okolico vrtca,travnike,se igrali z vodo, plesali,ustvarjali in še in še.
V spominu nam bo ostalo lepo in veselo poletje,polno novih dogodivščin in novih prijateljstev.
Nabrali smo si moči za novo šolsko leto in nove dogodivščine.

Ker čas zelo hitro teče, je tudi meni hitro minilo šest let bivanja v vrtcu na Jerneju. Zato sem se odločila, da je čas za malo spremembe,nove izzive in nove obraze.
V vsem tem času sem spoznala veliko čudovitih novih poznanstev, čudovitih staršev in čudovitih otrok. Nabrala sem si ogromno lepih izkušenj, čudovitih trenutkov,ki jih bom vse življenje nosila v svojem srcu z veliko hvaležnostjo.
Hvaležna sem vam za vse lepe besede, nasmehe, trenutke in predvsem, da ste mi zaupali vaše sončke.

Zdaj pa vsi veselo in igrivo v novo šolsko leto, polno novih izzivov in dogodivščin in lepih trenutkov.
Za konec pa vam pošiljam en VEELLLIIKKKK OBJEM in vas lepo pozdravljam.
Darja Zidanšek.