Končno zopet skupaj!
Čas,ki smo ga preživeli v teh dveh mesecih nam je vsem dal marsikaj v razmislek. Ampak od vsega slabega smo lahko izluščili dve dobri stvari. Ostali smo zdravi in bili smo skupaj z svojo družino. Pozabimo na vse slabo in svoje misli usmerimo pozitivno v prihodnost.
Vzgojiteljice in otroci smo že komaj čakali, da smo zopet skupaj, zato so bili ti kratki-prekratki junijski dnevi še toliko lepši. Veliko smo si imeli za povedati, ustvarjati,igrati, plesati in še in še.
Tako je čisto prehitro prišel čas, da se poslovimo od dveh minimaturantov in šolskega leta 2019-2020.
Poslovili smo se v prijetnem mirnem vzdušju,kjer smo imeli čas tudi za kakšno besedo,malo smo zaplesali in veliko pihali milne mehurčke. Zaželeli smo si mirne, lepe in vesele počitnice ter da kmalu zopet vidimo.