Tudi mesec februar nas je pustil na cedilu in nam ni natrosil snega,natrosil pa nam je veliko prehlada. Tako je bilo naše pustno rajanje v manjšem številu, vendar vseeno zabavno. Otroci so že cel mesec imeli na razpolago izbirati med veliko različnimi kostumi. In nastale so čudovite domiselne in razigrane pustne šeme. Otroci so v preoblekah neizmerno uživali. Na povabilo nas je obiskal g.Stane in nam predstavil pustno šemo kurenta. Sprva so bili otroci zadržani in prestrašeni, nato pa so si počasi z zanimanjem ogledovali kostum vedno bliže, preverjali kako težki so zvonci in kako mehak je kožuh kurenta. Za srečo in zdravje smo mu navezali nekaj rutic in mu zaželeli še veliko let ohranjanja te čudovite tradicije.
V skupini smo se razveselili novih igrač,ki smo jih naročili iz sklada vrtca in komaj čakali da jih preizkusimo.
Na povabilo šole smo si lahko ogledali njihovo vajo za nastop na prireditvi. Predstavljali so ljudska opravila v vseh letnih časih. Nastop je bil čudovit in vse čestitke učiteljici Eriki in otrokom.
Mesec februar je bil kratek a pester,le kaj nam bo prinesel naslednji mesec.

smart

smart

smart

smart

smart

smart

smart